Воєводська віза

Оформлення воєводського запрошення в Польщу

При будь-якому виїзді за кордон з метою роботи, потрібне оформлення робочої візи. Одним з варіантів оформлення є річна польська робоча (національна віза категорії D 07). Вона оформляється на підставі запрошення воєводи. Це один з кращих варіантів, так як у Вас з’являється можливість знаходиться в Польщі протягом року без необхідності періодичного виїзду.

Річне запрошення від воєводи на роботу говорить про те, що польська сторона готова прийняти працівника. При цьому місцем реєстрації вказується розташування компанії Воєводського Управління у справах іноземців. Перевагою такого запрошення є безвідмовне оформлення візи, так як воєвода знаходиться вище рангом консула.

Завдяки візі по воєводському запрошенню Ви отримуєте можливість:

  • Чи не сплачувати консульський збір.
  • Працювати без обмежень на території Польщі, а по закінченню оформляти нову робочу візу.
  • Працювати, змінюючи роботодавця при необхідності.
  • Знаходиться на території інших країн Шенгенської зони приблизно 3 місяці протягом півроку, хоча і чіткого контролю знаходження немає.

Оформити воєводське запрошення можуть іноземці, які 5 років проживають в Польщі, громадяни Польщі або Євросоюзу, а також компанії Польщі, яким необхідні співробітники. Ми займаємося легальним оформленням і співпрацюємо з компаніями, які на ринку більше 5 років.

Якщо Ви хочете детальніше дізнатися, як зробити робочу візу по воєводському запрошенню, заповніть заявку на сайті і чекайте зв’язку з фахівцем найближчим часом. Ми допоможемо Вам швидко знайти роботу і отримати для цього необхідні документи.

 

<<<<<< ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ >>>>>>

Схожі записи