Трудовий договір

Гарантією якості наданих послуг є трудовий договір. З ним ви зможете бути впевненими, що надана робота буде відповідати початковим вимогам, а оплата праці здійснитися в повному обсязі. Трудовий договір укладається в письмовій формі, повністю регулюється законодавством, може мати термін дії або бути без обмежень. У самому трудовому договорі вказується інформація щодо співробітника: випробувальний термін, виконання певної роботи або на заміщення посади тимчасово відсутнього співробітника.
При підписанні трудової угоди ви зможе ознайомитися з обов’язковими атрибутами заповнення:

• Вид угоди і дата її складання.
• Прописані особи, між якими укладається договір.
• Реквізити місця, де буде виконуватися робота та її вид (спеціальність).
• Умови роботи (час і терміни).
• Дата початку роботи.
• Розмір окладу.

Розірвати договір можливо в будь-який момент за спільною згодою чи на підставі заяви про звільнення. Терміни розриву можуть залежати від відпрацьованого часу. Також слід не забувати, що при укладенні трудового договору він не може містити менш вигідні умови, ніж закладені законодавством Польщі. Завдяки цьому можливо отримувати умови праці, а також заробітну плату на рівні громадянина Польщі. А при добрих успіхах можливість кар’єрного росту.
Звертаючись до нас, Ви зможете отримати гарантію умов, які пропонуються при роботі, це дозволяє бути впевненим у польській компанії. А пройшовши випробувальний термін, кращий працівник отримує місце з можливістю підвищення по кар’єрних сходах.
Ми допоможемо оформити договір, і навіть інших документів для отримання роботи у Польщі та виїзді за кордон. Щоб ознайомитися з подробицями, тисніть на онлайн-форму і вкажіть дані для зворотного дзвінка. Наші фахівці зв’яжуться найближчим часом і нададуть докладніше всю інформацію.

 

<<<<<< ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ >>>>>>

Схожі записи