ТОП польських мобільний додатків для життя в Польщі

mobile_top

Мобільні девайси настільки вкоренилися в наше повсякденне життя, що важко уявити собі хоча б один день без телефону або планшета. І на мій погляд, це не так вже й погано, якщо використовувати їх з користю і за призначенням.

Список безкоштовних мобільних додатків, який зробить ваше життя в Польщі простішим:

 

Jakdojade – найнеобхідніший мобільний додаток для тих, у кого немає машини. Jakdojade розповість вам на якому автобусі або трамваї вам краще доїхати до точки призначення, розпише час, який потрібно витратити на поїздку, запропонує кілька варіантів маршрутів і пересадок. Встановлюйте, не пошкодуєте.

 

moBILET – сервіс по купівлі квитків на громадський транспорт і електрички. Зручно, якщо забув, наприклад, проїзний будинку. При перевірці контролер може сканувати електронний квиток прямо з екрану мобільного телефону або планшета.

 

 

Ceneo – аналог українського olx.ua. Це величезний каталог товарів, де можна порівнювати ціни на одну і ту ж продукцію в різних магазинах, читати відгуки та огляди. Можна здійснювати покупки не виходячи з програми, що дуже зручно.

 

 

Quizlet – дуже зручний мобільний додаток для тих, хто вчить польську мову і не тільки. Тут можна збирати уроки на різні теми, вчити не тільки слова, а й фрази або цілі речення. У Quizlet є вправи на написання, тут можна послухати як правильно вимовляються слова. Крім того, ти сам можеш збирати списки з потрібними словосполученнями і ділитися ними з друзями.

 

Dom Gratka – додаток з пошуку житла для оренди. Звичайно, можна скористатися і сайтом, але додаток на мобільних пристроях зручніше, воно досить швидко працює, можна гортати фотографії квартир не заходячи в оголошення.

 

 

Olx.pl – аналог нашого olx.ua. Дошка безкоштовних оголошень, де можна знайти все що завгодно – від безкоштовного дивана, до пропозицій по оренді квартири..

Схожі записи